Are You New User

Трамп чекає листа від Кім Чен Ина 31.05.2018


Президент США Дональд Трамп заявив про те, що переговори з делегацією Північної Кореї, яка зараз перебуває в Нью-Йорку, були дуже позитивними. Він очікує, що делегація з Пхеньяну в п’ятницю прибуде у Вашингтон, щоб доставити йому листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, передає Reuters.

"Я чекаю зустрічі з тим, що написано в листі", – сказав Трамп сьогодні, 31 травня, під час поїздки до Х’юстона.

Якщо північнокорейська делегація завтра прибуде в Білий дім, це буде перший візит представників КНДР з 2000 року, коли віце-маршал Чо Мен Рок зустрівся з президентом США Біллом Клінтоном. Трамп також висловив надію на те, що саміт з Кімом пройде 12 червня, як спочатку планувалося, але припускає, що переговори можуть закінчитися невдачею.

"Я хочу, щоб вони були значущими, – сказав він. – Це не означає, що про все вийде домовитися на одній зустрічі. Можливо, буде ще друга або третя. Або, може статися, що у нас не буде жодної".

Дата і місце зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина були узгоджені під час візиту держсекретаря США Майка Помпео в КНДР 9 травня. Однак незабаром Пхеньян побачив у здійснюваних США і Південною Кореєю військових маневрах "репетицію сценарію вторгнення в Північну Корею" і скасував заплановану раніше на 16 травня зустріч лідерів КНДР і Південної Кореї, а також заявив про загрозу зриву зустрічі Трампа з Кім Чен Ином.

24 травня Дональд Трамп відмінив зустріч з главою КНДР через "ворожі висловлювання" останнього. За словами Держсекретаря США Майка Помпео, Пхеньян протягом декількох днів ігнорував запити Вашингтона щодо підтвердження зустрічі в Сінгапурі.

Наступного дня Кім Чен Ин заявив про твердий намір зустрітися з Трампом, 26 травня у Білому Домі заявили про відновлення переговорів і 27 травня до столиці КНДР прибула група високопоставлених американських дипломатів на чолі з колишнім послом США в Південній Кореї Сун Кімом для підготовки саміту.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-chekaye-lista-vid-kim-chen-ina-279378_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция