Are You New User

NASA вирішило продовжити місію "Юнони" біля Юпітера – ЗМІ 07.06.2018


NASA прийняло рішення продовжити місію космічного апарату "Юнона", який займається вивченням системи Юпітера, ще на три роки, повідомляє Gizmodo. Зазначається, що місія апарату повинна була завершитися в наступному місяці, але тепер прийнято рішення продовжити її ще на кілька років для того, щоб "Юнона" змогла зібрати всі необхідні дані.

"NASA схвалило продовження місії "Юнони" до 2022 року для того, щоб вона провела всі дослідження, заплановані спочатку. На кожну орбіту часу йде більше, ніж передбачалося, тому апарату потрібно більше часу для проведення всіх вимірювань", — підтвердив у листі порталу Скотт Болтон, який очолює наукову команду місії.

Збій у гелієвих клапанах основного двигуна змусив "Юнону" залишитися на сильно витягнутій орбіті з періодом більше 50 днів, лише на деяких ділянках зближуючись з Юпітером. У результаті апарат зумів провести менше спостережень, ніж розраховували вчені.

"Юнона" була запущена 5 серпня 2011 року з мису Канаверал, Флорида (США), вона є частиною програми New Frontiers . До "Юнони" на орбіті Юпітера працював зонд Galileo, але "Юнона" першої в історії робитиме обліт планети через її полюси.

Апарат прибув на орбіту Юпітера 4 липня 2016 року. Він пробуде на орбіті планети ще кілька років і передаватиме на землю нові знімки. Після завершення роботи зонд буде знищено.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/nasa-virishilo-prodovzhiti-misiyu-yunoni-bilya-yupitera-zmi-279934_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция