Are You New User

Літаки РФ атакували село в Ідлібі, загинули понад 40 осіб - правозахисники 08.06.2018

Літаки РФ атакували село в Ідлібі, загинули понад 40 осіб - правозахисники

Авіаудари в сирійській провінції Ідліб вбили щонайменше 44 людини, у тому числі 11 жінок і шестеро дітей. Ще 60 осіб отримали поранення. Як повідомляє Reuters з посиланням на Сирійський центр моніторингу прав людини, за попередньою інформацією, удари по регіону завдала авіація Російської Федерації.

"Військові літаки, які, ймовірно, є російськими, вночі атакували село Зардана у північній частині Ідліб, що призвело до високої смертності внаслідок нападу на регіон, включаючи 11 жінок і шістьох дітей", — сказав директор центру моніторингу Рамі Абдулрахман.

Очікується, що кількість загиблих збільшиться, оскільки деякі з поранених перебувають у критичному стані. Рятувальники продовжують шукати під уламками будівель тих, що вижили.

Зазначимо, що Ідліб залишається найбільшим населеним пунктом Сирії, який контролюють повстанці, що виступають проти уряду. Останніми роками десятки тисяч бійців і цивільних осіб бігли туди з тих частин країни, які урядова армія відбила з допомогою Росії та Ірану.

У травні в провінції Ідліб прогримів вибух. Внаслідок теракту загинули 12 людей, ще 25 отримали поранення. Крім того, через терористичну атаку були пошкоджені будівлі та автомобілі, які знаходилися в епіцентрі вибуху. Терористи підірвали замінований автомобіль. Він був припаркований біля будівлі міської лікарні поряд з управлінням юстиції регіону.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/litaki-rf-atakuvali-selo-v-idlibi-zaginuli-ponad-40-osib-pravozahisniki-280109_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция