Are You New User

США розширили санкції проти Росії 11.06.2018


США розширили санкції проти РФ через кібератаки у відповідності з законом 2017 року "Про протистоянні супротивникам Америки за допомогою санкцій". Згідно сайту Міністерства фінансів США, в санкційний список додали петербурзькі компанії Digital Security (консалтингова компанія в області інформаційної безпеки) і DiveTechnoService (спеціалізується на всіх видах водолазного обладнання і підводно-технічних робіт), а також ФГУП "НДІ "Квант" (займається розробкою та обслуговуванням електронно-обчислювальних засобів і комплексів спеціального і цивільного призначення). Крім того під санкціями виявилися зареєстровані за межами РФ компанії Embedi і Erpscan, які пов’язані з Digital Security.

Всі вони підозрюються у зв’язках з ФСБ РФ.

З росіян під санкції потрапили Володимир Каганський, якого Мінфін називає власником "Дайвтехносервиса", гендиректор компанії Олександр Трибун і менеджер Олег Чириков.

Закон "Про протидію супротивникам Америки допомогою санкцій" був підписаний президентом США Дональдом Трампом 2 серпня 2017 року, він передбачає посилення санкцій щодо Росії, Ірану і КНДР.

Раніше президент США Дональд Трамп продовжив до 1 квітня 2019 року санкції проти РФ за хакерські атаки відносно його країни.

Нагадаймо, в середині червня 2016 року російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії. Також піддалися атакам комп’ютери і мережі інших американських політичних організацій, а претендента на пост президента США Хілларі Клінтон.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/ssha-rozshirili-sankciyi-proti-rosiyi-280370_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция