Are You New User

У Мінфіні США озвучили причину нових санкцій проти Росії 12.06.2018


США запровадили санкції проти російських громадян і компаній, діяльність яких спрямована на посилення потенціалу російських спецслужб у кіберсфері, передає ABC News.

"Сполучені Штати протистоять шкідливим організаціям, які працюють на російську владу, российску армію та спецслужби для посилення їхніх наступальних можливостей у кіберсфері", — пояснив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Він уточнив, що особи та компанії, которі потрапили під санкції, сприяли підвищенню потенціалу РФ в кібер- і підводній сфері.

Як повідомлялося, 11 червня Мінфін США запровадив санкції проти трьох російських громадян і п’яти компаній. У санкційний список включили петербурзькі компанії Digital Security і DiveTechnoService, а також ФГУП "НДІ "Квант". Крім того під санкціями виявилися зареєстровані за межами РФ компанії Embedi і Erpscan, які пов’язані з Digital Security. Під санкції також потрапили Володимир Каганський, якого Мінфін називає власником "Дайвтехносервіса", гендиректор компанії Олександр Трибун і менеджер Олег Чириков.

Закон "Про протидію супротивникам Америки допомогою санкцій" був підписаний президентом США Дональдом Трампом 2 серпня 2017 року, він передбачає посилення санкцій щодо Росії, Ірану і КНДР.

Раніше президент США Дональд Трамп продовжив до 1 квітня 2019 року санкції проти РФ за хакерські атаки відносно його країни.

Нагадаймо, в середині червня 2016 року російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії. Також піддалися атакам комп’ютери і мережі інших американських політичних організацій, а претендента на пост президента США Хілларі Клінтон.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-minfini-ssha-ozvuchili-prichinu-novih-sankciy-proti-rosiyi-280387_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция