Are You New User

Ребров розповів про те, за кого буде вболівати на ЧС-2018 в Росії 14.06.2018


Екс-головний тренер київського "Динамо" та аравійського "Аль-Ахлі" Сергій Ребров поділився очікуваннями від ЧС-2018, який стартує в Росії сьогодні, 14 червня. Український наставник зізнався, що на світовій першості йому дуже симпатизує збірна Хорватії, яка потрапила у групу G, де її суперниками стануть команди Аргентини, Ісландії та Нігерії.

"Фаворитів, як завжди, кілька. І вони, в принципі, не змінюються від чемпіонату до чемпіонату. Кожна команда з великої четвірки – Бразилія, Німеччина, Аргентина, Іспанія – ставить завдання виграти мундіаль, але турнір досить довгий, і на дистанції може статися все що завгодно".

"У перемогу збірної Англії я не вірю, в найкращому випадку від них можна чекати якихось локальних сюрпризів, виходу в півфінал. Не вважаю, що Англія готова вигравати чемпіонат світу. Кому я буду симпатизувати? Мені завжди подобалася гра збірної Хорватії. Ось від неї можна чекати будь-яких сюрпризів. Це взагалі команда-сюрприз, в якій дуже гармонійно уживаються технарі і роботяги", — повідомив Ребров.

Нагадаймо, чемпіонат світу з футболу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року. Матчі будуть приймати Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.

Збірна України не зуміла пробитися на світову першість, посівши третє місце у своїй відбірній групі і не потрапивши навіть в стикові поєдинки.

ЧС-2018: розклад матчів, де дивитися трансляції.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/rebrov-rozpoviv-pro-te-za-kogo-bude-vbolivati-na-chs-2018-v-rosiyi-280606_.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция