Are You New User

Руслан Сольвар закликав владу Фастова не тиснути на підприємців 16.05.2018

Руслан Сольвар закликав владу Фастова не тиснути на підприємців

Руслан Сольвар закликав владу Фастова не тиснути на підприємців

 

Руслан Сольвар впевнений, що тільки малий і середній бізнес – базис для відродження економічного потенціалу України. На жаль, у Фастові останнім часом проблеми із веденням бізнесу.

Фастівчани обурюються:

- За 2017 рік у Фастові кількість підприємців скоротилась на 478 одиниці. Під загрозою існування сьогодні ще близько 200 підприємців "Вечірнього ринку". Міська влада Фастова не створила жодних умов для зміцнення підприємницького середовища, а навпаки продовжує нищити малий бізнес, через надвисокі тарифи на воду та високі коефіцієнти на оренду землі. Вже неодноразово нами піднімалось це питання - щодо зниження тарифів, проте міська влада продовжує нищити малий бізнес у Фастові. І цьому підтвердженням є реальні цифри! Скільки це ще буде продовжуватись? Скільки ще корумпована влада Фастова, а саме - корупціонер Зикова та її покровитель міський голова Нетяжук, будуть продовжувати грабувати місто та людей?

Кількість підприємців впливають на кількість податків до бюджетів усіх рівнів, а отже прибутковість бюджету. Якщо умови ведення бізнесу погіршуються, кількість підприємців знижується, бо деякі припиняють свою діяльність. Ця динаміка виглядає наступним чином протягом двох останніх років:

Збільшення кількості підприємців, які припинили свою діяльність, а саме юридичних осіб на 15 од. або 125%, а також фізичних осіб на 282 од. або 167%, вказує на погіршення інвестиційного клімату. Підприємці змушені інвестувати свої кошти в інші міста, де забезпечуються більш сприятливі умови ведення бізнесу, тобто там де влада піклується про них, тим самим утворюючи додаткові прибутки бюджету.

Збереження цієї тенденції призведе до зменшення інвестицій у місто та їх відтік до міст з більшою інвестиційною привабливістю. Відповідно у місті Фастів поступово зменшуватимуться прибутки від податкових надходжень підприємців, посилюючи залежність від зовнішнього фінансування.

Змінити цю ситуацію має міська рада шляхом діалогу з представниками підприємців з метою вирішення проблем, через які підприємці усе частіше змушені припиняти свою діяльність.

Також Управлінням соціального захисту Фастівського району у 2017 році поставлено на облік 89 осіб внутрішньо переміщених з Донецької, Луганської областей та АР Крим, що у порівнянні з минулим роком склало:

У порівнянні з попереднім роком, у 2017 році кількість внутрішньо переміщених з Донецької, Луганської областей, АР Крим суттєво знизилась - на 414 осіб (82%), на що вплинули як відносне припинення бойових дій на Сході України, так і не дуже сприятливі умови перебування, а саме проблеми з пошуком роботи, житлові питання тощо.

Районна рада має забезпечувати належні умови перебування для усіх громадян – у тому числі внутрішньо переміщеним особам.

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция