Are You New User

Руслан Сольвар здійснив прийом у селі Самгородок 17.05.2018

Руслан Сольвар здійснив прийом у селі Самгородок

Руслан Сольвар здійснив прийом у селі Самгородок

 

Руслан Сольвар ще раз підкреслив важливість самоорганізації населення у питаннях розвитку територій:

- Реформи у нашій країні нині відбуваються в усіх сферах, та глобальні зміни можливі тільки там, де є згуртована і небайдужа громада. Прикладом такої згуртованості є мешканці села Самгородок на чолі з сільським головою Василем Титарчуком, - написав Руслан Сольвар. - У виїзному прийомі, що днями відбувся на Сквирщині, як зазвичай, взяли участь спеціалісти юридичної служби, які оперативно відповіли на всі питання громадян та прийняли заяви для подальшого вирішення.

Голова адміністрації Василь Галюк, керівники районних служб, представники Пенсійного фонду, Центру зайнятості та Нацполіції прозвітували про роботу, розповіли про зміни у законодавстві щодо надання пільг, субсидій, нарахування пенсій, стан реформування первинної медичної допомоги та про можливості працевлаштування та навчання у Сквирському районі.

Майже всі присутні скористалися послугами медичного працівника: виміряли тиск та рівень цукру у крові, отримали медичні рекомендації щодо нормалізації самопочуття.

Представники Благодійного фонду «Разом у майбутнє» передали для громади Самгородка гуманітарну допомогу та прийняли листи-звернення щодо надання цільової допомоги від працівників Філії стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання громадян, директорів будинку культури та школи.

- Приємно було отримати зворотній зв'язок від мешканців – батьки вихованців Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. виразили подяку за виділені кошти для заміни вікон у школі. Соціальні проблеми села завжди є пріоритетними, тому їх вирішуємо першочергово! Дякую за оцінку роботи і додаткову мотивацію працювати у тому ж напрямку! – зазначив Руслан Сольвар за результатами зустрічі.

Як приклад самоорганізації населення також можна навести село Колонщину на Макарівщині. Там за сприянням Руслана Сольвара останнім часом відбуваються разючі зміни. Вже не тільки облаштовано парк відпочинку, дитячий майданчик, але і проведені фестивалі, на які приїхали гості з різних куточків України.

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция