Are You New User

Руслан Сольвар надихнув фастівських депутатів протидіяти закриттю відділень пошти 25.05.2018

Руслан Сольвар надихнув фастівських депутатів протидіяти закриттю відділень пошти

Руслан Сольвар надихнув фастівських депутатів протидіяти закриттю відділень пошти

Руслан Сольвар ще кілька місяців назад почав перейматись проблемою закриття поштових відділень у 91 окрузі. Тоді дирекція «Укрпошти» запевняла нардепа про те, що жодне відділення у 91 окрузі не зачинять. Нарешті сутність проблеми дійшла і до місцевих обранців, які наслідуючи Руслана Сольвара пишуть свої запити із вимогою недопущення закриття відділень.
Директору Київської „Укрпошти” Валентину Олещенку пише один з місцевих депутатів:
- До мене звернулися обурені жителі великого фастівського мікрорайону Казнівка. Вони скаржаться на те, що у їхньому мікрорайоні закривають поштове відділення за адресою: м.Фастів, вул. Бенардоса, 8. Це відділення також обслуговує мікрорайон Потіївка. Звісно слід вітати рішення про створення поштового відділення у мікрорайоні Фастів-2, але жителі Казнівки та Потіївки туди не дістануться, адже це віддалений мікрорайон, дорогу до якого навіть розділяють три залізничні переїзди. Тож тепер, аби сплатити комунальні платежі чи зробити поштове відправлення, людям доведеться їздити до центру Фастова і поповнювати й так величезні черги у відділенні по вул. І.Ступака, 4. Адже через відсутність достатньої кількості касових апаратів, а їх нині тут лише два, постійно створюється стовпотворіння, виникають сварки тощо. Прошу переглянути рішення і зберегти поштове відділення у мікрорайоні Казнівка м.Фастова. Натомість прошу укомплектувати достатньою кількістю касових апаратів поштове відділення, що у центрі нашого міста за адресою: м.Фастів, вул. Івана Ступака, 4.
Так само звернення надіслали і Фастівському меру Михайлу Нетяжуку:
- Нині у мікрорайоні Казнівка постала проблема, яка обурює не лише жителів, які живуть на Казнівці і Потіївці. Незабаром, очевидно, невдоволення виникне і в фастівчан, які живуть і обслуговуються поштовим відділенням у центрі міста, що на вул. І.Ступака, 4. Адже після ліквідації поштового відділення, що по вулиці Бенардоса, 8, яке досі обслуговувало жителів Казнівки та Потіївки, аби сплатити комунальні платежі чи зробити поштове відправлення, людям доведеться їздити до центру Фастова і поповнювати й так величезні черги у відділенні біля міськради. Бо через відсутність достатньої кількості касових апаратів, а їх нині тут лише два, постійно створюється стовпотворіння, виникають сварки тощо. З цього приводу я звернувся до керівництва Київської міської дирекції ПАТ „Укрпошта”. Прошу при скликанні наступної за черговістю сесії Фастівської міської ради включити у порядок денний сесії питання „Про звернення до директора Київської міської дирекції ПАТ „Укрпошта” Олещенка В.М.”. Проект рішення і текст звернення до нього підготую і надам з урахуванням відповіді цього посадовця на моє депутатське звернення.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция