Are You New User

Руслан Сольвар оцінив бюджет Фастова та району за перший квартал 11.06.2018

Руслан Сольвар оцінив бюджет Фастова та району за перший квартал

Руслан Сольвар оцінив бюджет Фастова та району за перший квартал

Руслан Сольвар, представник Фастівщини у Парламенті, часто звертає увагу місцевої влади на необхідність планування фінансів, доходів та видатків задля економічного росту фастівської громади. І районний бюджет, і міський мають бути складені так, аби вони відповідали реаліям життя та працювали задля розвитку громади, - впевнений Руслан Сольвар.
Баланс бюджету у проміжку та за результатами першого кварталу року є показовими для району і області. Звіти про виконання бюджетів є важливими документами, які мають коригувати роботу місцевої влади протягом інших кварталів року.
Звіт про виконання районного бюджету Фастівського району за 1 квартал 2018 року складається з доходів та витрат загального та спеціального фонду. Ці витрати виглядають наступним чином:
За показниками загального фонду витрати перевищили доходи на 1 095 000 грн, (тобто, на 1,27%), спеціального фонду – доходи перевищили видатки на 58 900 грн (на 3,39%). Відповідно, разом видатки бюджету перевищили доходи на 1 036 200 грн, або на 1,18%, що було компенсовано за рахунок фінансування.
Звіт про виконання бюджету міста Фастів за 1 квартал 2018 року складається з доходів та витрат загального та спеціального фонду. Ці витрати виглядають наступним чином:
За показниками загального фонду доходи перевищили видатки на 8 470 973 грн, (7,02%), спеціального фонду – видатки перевищили доходи на 2 610 175 грн (87,76%). Відповідно, разом доходи бюджету перевищили видатки на 5 860 798 грн або на 4,64%.
Таким чином, бюджет міста Фастів за 1 квартал було завершено з загальними доходами у розмірі 5 860 797 грн.
Це непогані показники, але попереду у міста та району – важливий період аграрних робіт, опалювальний сезон та ще чимало інших щорічних проблем, з якими постійно доводиться працювати місцевій владі.
Руслан Сольвар щоразу наголошує, що територіальна громада має самозабезпечуватися, бути, кажучи простіше, самоокупною. Тому витрати та доходи громади потрібно балансувати таким чином, щоб найменше залежати від столичної влади, а не жити постійно за рахунок дотацій та субвенцій.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция