Are You New User

Помічники Руслана Сольвара провели виїзний прийом у селі Петрушки 19.04.2018

Помічники Руслана Сольвара провели виїзний прийом у селі Петрушки

Помічники Руслана Сольвара провели виїзний прийом у селі Петрушки

Почути проблеми людей та надати кваліфіковану допомогу – основна мета комплексних виїзних прийомів, які продовжують організовувати для жителів 91 округу помічники обранця від цього ж округу, нардепа Руслана Сольвара.
Учора, 18 квітня, помічники Руслана Сольвара посилено працювали у селі Петрушки Києво-Святошинського району. Фахівці з юридичної служби допомоги нардепа проконсультували чимало мешканців, які звернулися із земельними питаннями, зокрема щодо укладення договорів оренди житлового приміщення, оформлення права власності на земельну ділянку, можливості приватизації земельної ділянки під багатоповерхівку... Це досить стандартні запитання, на які шукають відповіді виборці, але на місцях чомусь завжди не вистачає юристів, які пояснили б людям такі речі. Або ж за свої послуги такі юристи вимагають чимало грошей, яких у населення немає.
Також не втрачає актуальності питання розрахунку субсидій на оплату послуг за електроенергію. Ці питання мали б пояснювати людям у прозорих офісах, у сільських радах, у відповідних відділеннях служб соцзахисту чи енергетичних компаній. Але, як і з питаннями землі і власності – на такі питання люди мусять шукати відповіді самостійно. І добре, що Руслан Сольвар організував комплексні виїзні прийоми – інакше мешканці сіл та селищ взагалі б могли не віднайти відповіді, а це стало би нагодою для шахраїв різного ґатунку, аби обдурити громадян.
Не зменшується і кількість пенсіонерів на прийомах, які потребують роз’яснення у питаннях про перерахунок пенсій. Тож і цього разу працівники Пенсійного Фонду України перевіряли призначений розмір пенсій та надавали рекомендації щодо її перерахунку.
Усі бажаючі мали змогу отримати якісну медичну консультацію, виміряти тиск і перевірити рівень цукру у крові у медичного працівника. А представники Благодійного Фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» надали потребуючим гуманітарну допомогу.
- Ми продовжуємо працювати для вас! І команда спеціалістів уже прямує у село Красноліси Сквирського району, де сьогодні, 19 квітня, об 11.00 у приміщенні сільської ради відбудеться прийом, - написав Руслан Солвьар.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция