Are You New User

Руслан Сольвар вимагає ВРУ терміново ухвалити закон, який полегшить життя аграріям! 20.04.2018

Руслан Сольвар вимагає ВРУ терміново ухвалити закон, який полегшить життя аграріям!

Руслан Сольвар вимагає ВРУ терміново ухвалити закон, який полегшить життя аграріям!

Справедливості та чесності у аграрній політиці намагається домогтися Руслан Сольвар. Нардеп вимагає прийняття закону про врегулювання аграрної політики в країні на користь простим і чесним трударям, а не великим агрохолдингам.
– Сьогодні очікуємо на голосування за терміновий розгляд законопроекту №7403-2, яким повертається відшкодування ПДВ при експорті олійних, – написав Руслан Сольвар на своїй сторінці у ФБ. – Цей законопроект є надзвичайно важливим для всієї України, і зокрема – для аграріїв мого 91 округу, тому вважаю своїм обов’язком підтримати малих та середніх сільгоспвиробників задля впровадження ефективної та справедливої аграрної політики.
Користувачі соцмереж жваво відгукнулись на цей допис Руслана Сольвара.
– Руслане Миколайовичу, велике спасибі! Завжди приємно переконатися, що народний депутат дійсно народний! – написав Сергій Галузін.
Аграрна спілка України, яка вже кілька місяців проводить протести із вимогою ухвалення цього законопроекту радо вітає таку ініціативу Руслана Сольвара. Аграрії висловили свою подяку народним депутатам від Київської області та Києва конкретно, які, попри масивний і постійний тиск олігархів, досі сміливі і залишаються разом із своїми виборцями та із селянами, продовжуючи свою боротьбу за соціальну та економічну справедливість.
Аби домогтися встановлення соціальної та економічної справедливості, представники аграріїв разом із нардепами розробили нову версію законопроекту №7403–2, в якому прописано скасування норми про невідшкодування експортного ПДВ для олійних. Саму таку версію законопроекту вже встигли підтримати півтора десятка обласних рад, тобто більшість областей країни, а також проект підтримали міжнародні установи і численні аграрні асоціації України. Проект закону вже давно зареєстрований і лежить на розгляді у Верховній Раді. На жаль, досі парламент протягом кількох місяців відтерміновує його ухвалення.
Саме це стало причиною, аби представники аграрного сектору тричі перекривали головні автомагістралі та дороги країни з метою привернення уваги до проблеми. Аграрії влаштували чисельні акції протесту під комітетами Ради та поблизу будівлі парламенту. На протестні мітинги піднялася вся країна, вимагаючи ухвалення закону. І тільки завдяки сміливій активній позиції нардепів, зокрема і Руслана Сольвара, які не побоялись захистити права працівників у селах, законопроект №7403–2 нарешті був включений до порядку денного Ради.
Українські аграрії кажуть, що не збираються здаватися і припиняти свою боротьбу, до того часу, аж поки законопроект 7403-2 не буде ухвалений депутатами.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция