Are You New User

Руслан Сольвар вимагає повернути Фастову поїзд до Києва 30.04.2018

Руслан Сольвар вимагає повернути Фастову поїзд до Києва

Руслан Сольвар вимагає повернути Фастову поїзд до Києва

Руслан Сольвар вимагає від міністра Омеляна, голови «Укрзалізниці» Євгена Кравцова і від губернатора Київщини Горгана терміново і невідкладно вирішити питання відновлення руху електропоїзда №6084 Фастів-Київ.
У своєму зверненні-запиті Руслан Сольвар зазначає, що до нього постійно звертаються жителі міста Фастова щодо постійної відміни сполучення райцентру зі столицею. Останній такий випадок трапився з 26.03.2018, коли скасували рейси електропоїзда Фастів-Київ №6084, який відправлявся від станції Фастів-1 о 07.15 та прибував до станції Київ-Пасажирський о 08.15 ранку.
Через дефіцит робочих місць у самому місті Фастові та Фастівському районі понад шістдесят відсотків працездатного населення вимушені працювати у столиці. Окрім того, студентам Київських навчальних закладів, які проживають в Фастові, не дають гуртожитків, тому вони також щоденно прямують до Києва на заняття.
На жаль, певні порушення почали виникати ще до відміни цього рейсу: відправлення з запізненням, відхилення від графіка руху, замала кількість вагонів, коли необхідно вивезти з Фастова (не враховуючи інші станції) понад 1500-2000 пасажирів.
Після відміни зазначеного рейсу, жителі Фастова вимушені сідати на електропоїзд № 6082 Біла Церква - Київ. Через надмірну кількість пасажирів у вагонах, все частіше трапляються випадки втрати свідомості людьми під час руху.
Інші електропоїзди (№6014 Миронівка-Київ та №6016 Козятин-Київ) прибувають до Києва після дев’ятої години ранку, що унеможливлює їх використання тими, хто має встигнути зранку на заняття чи працює з 9.00.
В той же час, вартість квитків на автобус з Фастова до Києва залишається занадто високою для більшості населення.
Ситуація щодо відміни електропоїзда №6084 та ще низки електропоїздів, які прямували до столиці ще два-три роки тому, призвела до соціальної напруги серед працездатного населення, а також підриває довіру до ходу соціально- економічних реформ в державі.
Тому Руслан Сольвар як нардеп і представник Фастову у Верховній Раді вимагає від міністра, головного залізничника, обласної влади негайно та невідкладно вжити всіх необхідних заходів по відновленню руху електропоїзда №6084 Фастів-Київ, а також терміново розглянути питання виділення додаткових вагонів для електропоїзда №6084 Фастів-Київ.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция