Are You New User

Робота Boston Dynamics на ранковій пробіжці засікла камера 11.05.2018

Робота Boston Dynamics на ранковій пробіжці засікла камера
Роботи навчилися бігати краще людей
Кожні декілька місяців інженерна компанія Boston Dynamics показує нове відео з їх роботами, які навчаються чомусь новому кожен день. Останні два нових ролика не стали винятком. В цей раз вони показали, як робот-гуманоїд Atlas спритно біжить по лісі, а робопес SpotMini проводить автономну дослідницьку місію навколо офісної будівлі.

Перше відео з роботом-гуманоїдом:

У першому відеоролику показано здатність Atlas’у динамічно переміщатися по складного ландшафту, підтримуючи рівновагу під час бігу. Крім звичайного бігу, гуманоїд вміє перестрибувати перешкоди.

Друге відео з песиком:

На другому відео роботизований пес SpotMini бігає навколо офісу, демонструючи здатність автономно пересуватися і ходити вгору і вниз по сходах. Щоб уникати перешкод по заданому курсу, робот використовує карту навігації і камери, для визначення себе у просторі. Неясно, наскільки автономія робота пов’язана з його загальним маршрутом, але він, схоже, може швидко реагувати на перешкоди.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в середині минулого місяця США заборонила американським компаніям поставляти комплектуючі для ZTE до 2025 року. Це стосується і процесорів, що використовуються в смартфонах компанії, і навіть сервісів Google.

На початку травня глави США заборонили продаж техніки ZTE американським військовим за певного ризику.

В результаті заборони основні операційні дії компанії припинені.

На цьому тлі компанія припинила продажі своїх пристроїв на невизначений термін. Всі смартфони були виведені з продажу на Taobao від Alibaba Group — найбільшому ринку китаю і кореї, а також закрився онлайн-магазин ZTE.

Китайська редакція Nikkei Asian Review повідомляє, що деякі китайські оператори продовжують продавати смартфони ZTE, але їх залишилося вже дуже мало, оскільки виробництво нових гаджетів зупинилося.

Мабуть, компанія втратила доступ до частини своєї ланцюжка поставок, що базується в США. У списку американських розробок входять чіпи Snapdragon від Qualcomm, а також ліцензію, що дозволяє встановити Android.Джерело статті: “https://znaj.ua/science/robota-boston-dynamics-na-rankovij-probizhci-zasikla-kamera”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция