Are You New User

Додатковий вихідний отримали українці: що варто знати 16.05.2018

Додатковий вихідний отримали українці: що варто знати

Цього року 27 травня українці святкуватимуть Трійцю. Велике християнське свято, яке щороку настає через 50 днів після Великодня, назвали в честь Отця, Сина та Святого Духа.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Чеline”, Трійця символізує три прояви Всевишнього. За давніми віруваннями, цього дня відбулося сходження Святого Духа на апостолів, яке пророкував Ісус Христос перед своїм вознесінням на небеса. У зв’язку з великим релігійним святом, яке цього року припадає на неділю, 28 травня, понеділок, зроблять вихідним.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, більшість шкіл проведуть свято Останнього дзвоника 25 травня, а 26 травня відпустять учнів на канікули. Однак початок літніх канікул та тривалість навчального процесу може коригуватися окремо кожним навчальним закладом.

Додамо, що Трійцю щороку відзначають на 50 день після Великодня. Свято називають народженням християнської церкви. За Євангелієм, апостоли цього дня стали проповідувати на різних мовах світу, оскільки на них зійшов Святий Дух.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/dodatkovyj-vyhidnyj-otrymaly-ukrayintsi-shho-varto-znaty/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция