Are You New User

Справа РИА-Новости Украина: з’явилися докази держзради 16.05.2018

Справа РИА-Новости Украина: з’явилися докази держзради

Працівники СБУ знайшли докази антиукраїнської діяльності “РИА Новости Украина”, а саме організацію проплачених антиукраїнських атак та участь у дезінформаційній війні. Дії осіб можна розглядати за ст. 111 Кримінального кодексу України за фактом державної зради.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook.

СБУ здійснює активну фазу знешкодження антиукраїнської діяльності російської медіа-структури “РИА Новости Украина”. “Після заборони нащадків Геббельса з Рашатудей російські державні пропагандисти відкрили в Києві “РИА Новости-Украина”. Слідство має докази виконання добре проплачених антиукраїнських атак цією структурою, участі громадян України у цій дезінформаційній війні”, – заявив Луценко.Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, журналіста та керівника інформаційного агентства “РІА Новини України” Кирила Вишинського внесли до “Чистилища” українського сайту “Миротворець”. СБУ 15 травня провела обшуки у офісі інформагентства, що знаходиться за адресою Шота Руставелі, 16.

Додамо, що працівники СБУ провели обшуки в головному офісі проросійського інформаційного агентства “РІА Новини Україна”, що розташоване у Києві. Було затримано журналіста Кирила Вишинського. Причини затримання керівника видання та деталі операції досі не оголошують.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/sprava-rya-novosty-ukrayna-z-yavylysya-dokazy-derzhzrady/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция