Are You New User

Кохана Бена Аффлека Ліндсі Шукус вперше прокоментувала їхні стосунки 16.05.2018

Кохана Бена Аффлека Ліндсі Шукус вперше прокоментувала їхні стосунки

Менше року тому стало відомо про відносини Бена Аффлека і телевізійного продюсера Ліндсі Шукус. За цей час подруга голлівудського актора встигла звикнути до нескінченних спалахів фотокамер і папараці, які чергують під кожним кущем під час їх рідкісних спільних відпусток. Змирившись з новим положенням справ, Ліндсі погодилася вийти з тіні і дати інтерв’ю про своє життя американському ELLE.

Торкнутися теми особистого життя Ліндсі при цьому погодилася лише в загальних рисах. Головне питання, яке цікавить громадськість, – чи дійсно їх роман почався, коли Бен був ще в стосунках з Дженніфер Гарнер, – Ліндсі залишила без відповіді.“Вся моя кар’єра пройшла за межами знімального майданчика. І бути за камерою мені подобається значно більше. Я продюсер, мама, друг. Переведення мене в статус публічної персони – смішить. Так, це дивно, коли хтось знімає тебе в супермаркеті. Але ті, хто дивиться на ці фото, думають про вас лише одну хвилину, а після цього повертаються до свого життя, на зразок “Отже, що я хочу сьогодні на обід?”.

В інтерв’ю Ліндсі розповіла про свій переїзд з провінції в Нью-Йорк, заняття у театральній студії в шкільні роки і захоплення журналістикою в університетські часи. Бути в гущі подій, залишаючись за межами суспільного життя, завжди було її мрією. У 20 з лишком Ліндсі почала працювати на телебаченні. Як Енн Хетеуей у фільмі “Диявол носить Prada”, вона влаштувалася помічником в відділ талантів на шоу Saturday Night Live.

“Я була першою, хто приходив на роботу, і останньою, хто йшов. У той час мій девіз: “Я, я, відправте мене! Я можу залишитися до півночі!”. Це прекрасно в 22, коли у вас повно енергії.”

У 32 роки Шукус стала одним з двох продюсерів шоу, а в числі її близьких приятелів з’явилися знаменитості. Своєю кар’єрою їй зобов’язані багато зірок: так, саме вона пустила в ефір Сема Смітта, тоді ще нерозкрученого в Америці. Вважалося, що у Шукус був талант відчувати потенціал артистів.Там же, на робочому місці, вона познайомилася зі своїм чоловіком, продюсером Кевіном Міллером. У 2010 році вони побралися, а через кілька років у них народилася дочка.

“Про те, що я вагітна і що я займу посаду продюсера, я дізналася в один тиждень. Я хотіла цього, але не думала, що це трапиться одночасно.

Розповісти про своє становище вона вирішила начальству лише на 21-му тижні, а за день до народження дочки вона була на роботі.

Я пам’ятаю, що в той день у мене був 14-годинний робочий день, я була в сукні і на підборах, а гостем шоу був Джастін Бібер. Я пам’ятаю, як начальник подивився на мене і сказав: “Ти йдеш на вечірку після роботи?”, А я подумала: “Ні, я поїду народжувати”.

Так і сталося, а через шість тижнів після появи дитини на світ Ліндсі вже була в студії.


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/27906”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция