Are You New User

Помпео назвав умову скасування санкцій проти КНДР 16.05.2018

Помпео назвав умову скасування санкцій проти КНДР

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон скасує санкції по відношенню до Північної Кореї, якщо країна погодиться повністю ліквідувати свою програму ядерних озброєнь. Про це пише агентство Reuters.

Крім того, за його словами, це призведе до «конкурентного» з Південної Кореї економічного процвітання країни.

Зокрема, Помпео заявив, що США поки не готові вкладати кошти для допомоги Північній Кореї, але готові “скасувати санкції”, щоб відкрити шлях для приватних американських інвестицій в енергетичний сектор, сільське господарства та інфраструктуру КНДР.

“Президент Ин отримає від Америки все найкраще – наших підприємців, наших постачальників капіталу … Вони отримають приватний капітал. Північна Корея відчайдушно потребує енергії … для своїх людей. Вони мають величезну потребу в сільськогосподарському обладнанні та технологіях”, – сказав він на CBS “Face the Nation”.

“Ми можемо створити умови для реального економічного процвітання північнокорейського народу, який буде змагатися з Півднем”, – додав він.

Раніше ми писали, що президент Дональд Трамп і північнокорейський лідер Кім Чен Ин запланували зустріч 12 червня в Сінгапурі. Це перша подібна зустріч між президентом США і північнокорейським главою.

Нагадаймо, що північнокорейські державні ЗМІ повідомили, що країна запланувала ліквідацію своєї ядерної майданчика до кінця травня.

“Кожна північнокорейська ядерна майданчик може стати загрозою для американського народу. Ліквідація майданчики – це хороша новина для американського народу і для всього світу”, – сказав він на “Fox News Sunday”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/pompeo-ssha-skasuyut-sanktsiyi-yakshho-pivnichna-koreya-likviduye-yadernu-programu/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция