Are You New User

Заключний етап шахового турніру серед спортсменів з вадами зору в м. Вінниці. 17.05.2018

13 червня 2018 року у Вінницькому міському шахово-шашковому клубі відбувся другий - завершальний день шахового турніру, присвяченого 85- річниці утворення системи Українського товариства сліпих (УТОС).
Серед жінок переможницею змагань стала Наталя Філюк, яка здобула 8,5 залікових балів з 9 можливих, до того ж вона стала переможницею турніру в загальному заліку, довівши чоловікам, що жінки в шахах ні в чому їм не поступаються!
Переможцем серед чоловіків став Леонід Кучерук, який набрав 8 залікових балів, при цьому посів 2 місце в загальному підсумку турніру.
Керівник Відокремленого підрозділу "Спортивної Федерації Незрячих України" у Вінницькій області Костянтин Ільніцький урочисто вручив переможцям, призерам та учасникам змагань цінні призи від Спортивної Федерації Незрячих України та Спорткомітету ВМР:
грамоти, медалі, спортивні кубки, подяки та флеш-накопичувачі.
Спортсмени з вадами зору висловлюють подяку Спортивній Федерації Незрячих України в особі президента Любові Жильцової.
Вони відзначають тепле та турботливе ставлення з боку Спортивної федерації Незрячих України до їхніх власних потреб та неухильне бажання розвивати спорт незрячих у нашій області.