Are You New User

Сьогодні –День вишиванки. Це свято відзначають щороку, у третій четвер травня. 17.05.2018

Свято є самобутнім , не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, у школу чи садочок. Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

До цих пір - трусить.як згадую, як вони гинули... їх вбивали по звірячому нелюди...молодих хлопців і дівчат.. поки цього хлопця до швидкої доніс він помер у мене на руках, а крові втратив так багато, що я ніколи в житті не бачив.. Можна сказати, я врятувався завдяки йому...Ми носили поранених - були поряд... але я з ранку їхав в офис на роботу і тому був у цивільному, а він був у камуфляжній формі...

Снайпер в готелі Україна - вибрав не мене.... (дякувати богу - що я не став героєм..... мені подобається жити....і той хлопець з Житомирської області теж хотів жити) - ніколи не забуду... І більше ми таке недозволимо ніколи....!!!!

 

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция