Are You New User

Стосовно акції під ОДА, яка сьогодні «відбулась». 17.05.2018

Взагалі-то, ця акція стала сюрпризом не тільки для мене, а й для усіх активістів РНС Вінниччини. Коли ми проводимо будь-який захід, то завжди заздалегідь (наскільки це можливо) повідомляємо про це всіх!!!! Відкрито та публічно!!! Сьогоднішній «політперфоменс» був проведений хоч і під нашою партійною символікою, однак без нашого відома.

Рух Нових Сил Вінниччини – команда принципових та свідомих людей і позицію кожного члена команди ми прагнемо поважати. Якщо Сергій Сергієнко, разом з тими, хто його надихає, проводять акції, без попереднього анонсування та підтримки міської та обласної координації, - значить вони мають впевненість, що можуть зробити це... і так вважати вони мають право (за умови відсутності прихованого мотиву).

Спроможність моделювати наслідки та за них відповідати, в результаті, поділяє людей на дієвих та безтолкових. Разом з тим, я щиро дякую усім вінничанам, хто побачивши прапор Руху Нових Сил приєднався до акції. Прапор Руху Нових Сил на Вінниччині – це, в першу чергу, моя відповідальність. Тому перепрошую кожного, хто в спеку був змушений досить довго чекати початку акції; хто відчув бажання бути присутнім, але не був на ній тому, що не був повідомлений.

Доречі... День сьогодні почався із запитань відносно фейсбук-публікації на «фейковій» сторінці Сергія Сергієнка https://goo.gl/F9kECh На мою думку - фейки не коментують. Фейки «розбивають» фактами, або обґрунтовано спростовують. Поширення через власну сторінку без спростування, лише скупо коментуючи – об’єктивно кажучи, змусить ФБ-спільноту сприймати це як напівправду. Якщо немає спростувань, «фейк» краще не поширювати. Сумніваюсь про відсутність розуміння «організаторів», що вінницькі, модеровані владою ЗМІ та натреновані «порохоботи» на таких «акціях» та «фейках» з радістю «гріють руки».

А от хто міг її написати? Та хто завгодно! Починаючи від представників влади, яким Рух Нових Сил чимало «солить» своєю політичною діяльністю, продовжуючи однопартійцями та політичними «друзями», завершуючи політичними опонентами.

В багатьох ця ситуація викликала чимало питань, відповідаю: «Зберемось! В тому числі - аби чітко донести нашу ідею, наш план, спосіб їх реалізації... про нашого кандидата в президенти».

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция