Are You New User

Робота на Tesco в Чехії – бажана і можлива 17.05.2018

Робота на Tesco в Чехії – бажана і можлива

Мережа супермаркетів Tesco постійно розширюється і потребує нових працівників до Чехії. Цікавість до цієї роботи в Україні виявляють багато тих, хто хотів би працювати за кордоном. Щоб детально розповісти про перспективи роботи в «Tesco», ми зустрілись з Тетяною БАРИЦЬКОЮ, яка є менеджером з підбору працівників до «Tesco» від відомої компанії з працевлаштування закордоном «Europa Workintense».

Робота нескладна, але й не прогулянка

– Пані Тетяно, компанія «Europa Workintense» не перший рік зайнята набором персоналу. Чи можете порекомендувати роботу в «Tesco» тим, хто має намір приїхати з України і працевлаштуватися тут?

– Ця робота здатна задовольнити не лише потенційних «новачків» – на ній затрималися і роками успішно працюють десятки українців.

Які основні вимоги пред’являються працівникові?

– Працювати доводиться в складських приміщеннях компанії, де відбувається сортування продукції на замовлення супермаркетів Tesco. Овочі і фрукти, молочні вироби – все це необхідно розсортовувати за видами, сортами залежно від замовлення, яке надходить від конкретного магазину.

Подробиці вакансії – читайте на сайті по пошуку роботи №1 в Європі workmarket.eu за посиланням:ru.workmarket.eu/vacancy/0Z1g7Xr

То ця робота, виходить, не така вже й складна…

– Так, але є певні особливості. Це не робота на конвеєрі, де весь час сидиш: тут потрібно налаштуватися на постійний рух, вміти швидко зорієнтуватися в тому, що від тебе вимагається. Наглядачів ніяких немає, треба самим виявляти ініціативу, щоб швидше наповнити тару і виконати замовлення. Працівник зацікавлений отримати їх якомога більше, оскільки від цього напряму залежить заробіток. Також слід бути готовим до прохолодних температур у приміщеннях, адже це продуктовий склад і температура має підтримуватися відповідна.

Рух назустріч один одному

– Запитання, яких ніяк не можна обійти: які умови надаються працівникам? Скільки можна заробити і якою є тривалість робочого дня?

– Роботодавець надає безоплатне проживання в гуртожитку: кімнати розраховані на трьох-чотирьох, а сімейним парам виділяються окремі. В гуртожитках є обладнані всім необхідним приладдям кухні, де можна зготувати вечерю чи сніданок. Крім того, безкоштовно надається транспорт для поїздок на роботу, до якої дорога займає якихось 10-15 хвилин. На робочому місці всім безоплатно надаються робочий одяг і взуття. Через кожних дві години є можливість взяти 10-хвилинну перерву, попити чай і каву. Це можна зробити в кафе на другому поверсі, і теж без оплати. Обіди на роботі коштують 65 крон.

Робота в режимі середньої активності дасть змогу одержати близько 22 тисяч чеських крон за місяць (що перевищує 1000 доларів). Якщо працювати з посиленим навантаженням, то – значно більше.

З великою перевагою – «плюси»

Який шлях проходить людина, яка оформляється на цю роботу?

– Я або мої колеги надають першу консультацію, після якої ми починаємо підготовку всіх документів для отримання робочої візи. Як тільки трудовий договір і чеська робоча віза готові, новий працівник приїздить до Праги, де ми його зустрічаємо. Далі влаштовуємо у гуртожиток, їдемо разом до місця роботи. Перший робочий день є ознайомлювальним, а вже наступного починається трудова діяльність.

На який час видається дозвіл на перебування в Чехії?

– Якщо працівник добре себе зарекомендував та не порушує чеського законодавства, то можна отримати дозвіл на роботу на два роки. Починати, звісно, можна з коротшого терміну. Але якщо працівник налаштований на роботу і бажає залишатися в цій країні, то обов’язково свого досягне.

Взнати подробиці про працевлаштування в Чехії та інших країнах Європи, а також розпочати процес оформлення документів можна зателефонувавши в будь-яке з представництв компанії «Europa Workintense»:

тел.: 097 081 53 56 (Україна)

тел., viber: +420 720 968 208 (Чехія)

e-mail: [email protected]

Детальніше – читайте на сайті по пошуку роботи №1 в Європі

workmarket.eu за посиланням: ru.workmarket.eu/vacancy/0Z1g7Xr


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/17/robota-na-tesco-v-chehiyi-bazhana-i-mozhlyva/”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция