Are You New User

Фірма скандального екс-заступника держпідприємства без конкурентів продала ліків на 16 млн грн 21.05.2018


Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної держадміністрації уклав угоду на закупівлю розчину для перитонеального діалізу вартістю у 16,161 млн гривень. Угоду уклали 7 травня. При чому тендер проводився по переговорній процедурі закупівлі у одного учасника, тобто торгів по ціні не було.

Про це повідомляється у системі електронних торгів «Прозорро», пише НАРОДНА ПРАВДА.

Замовник причину проведення закупівлі у одного постачальника обґрунтовує «відсутністю конкуренції на відповідному ринку».

Купили 16500 доз препарату ЕКСТРАНІЛ, 9000 доз препарату НУТРИНІЛ, 5100 доз препарату ДІАНІЛ, 929 доз препарату ДІАНІЛ ПД4 З ВМІСТОМ ГЛЮКОЗИ 2,27 % М/ОБ / 22,7 мг/мл, 463 дози препарату ДІАНІЛ ПД 4 З ВМІСТОМ ГЛЮКОЗИ 3,86%.

Контракт отримала фірма ТОВ «Діавата». Цю фірму заснував у черні 2015 року Сергій Ледін —колишній заступник директора Державного підприємства «Укрмедпостач», яке пов’язується з МОЗ України. Дивним чином вигравати тендери це товариство почало у жовтні того ж року. Загалом, починаючи з 2014 року «Діавата» отримала на державних замовленнях вже більше 1 мільярду 100 мільйонів гривен.

Нагадаймо, що у 2016 році ТОВ «Діавата» СБУ підозрювала у причетності до розкрадання більше 100 мільйонів державних гривень через продаж державним лікарським установам «зайвої» продукції.

Сергій Ледін, співвласник ТОВ «Діавата», є власником земельної ділянки у селі Плюти, Київської області. Це село знаходиться поблизу відомої Кончі-Заспи і земля там вважається коштовною та елітною. Цікаво, що прокуратура Київської області намагалась відсудити земельну ділянку Ледіна, бо вважала, що ця земля водного фонду, оскільки фізично знаходиться на одному з островів. Однак через брак грошей на сплату судового збору прокуратура Київської області так і не подала апеляцію у спорі по цим ділянкам.

Перитонеальний діаліз (ПД) або перитонеодіаліз — альтернативна процедура очищення рідин і електролітів у пацієнтів, які страждають від ниркової недостатності. Перитонеальний діаліз використовує численні складки очеревини як фільтр. Сучасною альтернативою методу є гемодіаліз. Ниркова недостатність не виліковна хвороба.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що новий очільник Київської митниці володіє квартирами в ОАЕ та їздить на елітному BMW.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/21/firma-skandalnogo-eks-zastupnyka-derzhpidpryyemstva-bez-konkurentiv-prodala-likiv-na-16-mln-grn-2/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция