Are You New User

Пєсков зухвало відповів щодо вини РФ у катастрофі МН-17 25.05.2018


Прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував звинувачення Нідерландів та Австралії в причетності Російської Федерації до краху пасажирського літака Малайзійських авіаліній, що прямував рейсом MH-17, влітку 2014 року на українському Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили у Телеграм-каналі LIFE SHOT.

Пєсков заявив, що Росія не довіряє результатам голландського рослідування і звинуватив Україну в порушенні безпеки повітряного простору.

“Розслідування, яке було в Нідерландах, не містило в собі російську групу, хоча українська сторона була представлена. Ми не мали можливості бути повноправним учасником слідчої групи. Росія не знає, в якій мірі можна довіряти розслідуванню. І друге, хочемо нагадати, що саме Україна, на території якої проходили бойові дії, не зробила належних заходів щодо закриття свого повітряного простору “, – заявив прес-секретар Путіна.


Нагадаймо, влада Нідерландів та Австралії офіційно звинуватила Росію в причетності до краху малайзійського “Боїнга” МН17, який був збитий над Донбасом в 2014 році. З такою заявою виступили на засіданні голландської ради міністрів.

Раніше спільна слідча група з розслідування катастрофи літака рейсу МН17 опублікувала відеозапис, на якому реконструйовано повний маршрут ЗРК “Бук” з Росії в Україну.

Також повідомлялося, що команда розслідувачів Bellingcat, видання The Insider та інші встановили особу російського військового, який займався перекиданням на територію України російського ЗРК “Бук”, з якого в липні 2014 року збили Боїнг Малайзійських авіаліній. Це офіцер ГРУ Олег Володимирович Іванніков.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/25/pyeskov-zuhvalo-vidpoviv-shhodo-vyny-rf-u-katastrofi-mn-17/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция