Are You New User

У Харкові з’явився мурал, присвячений загиблому лідеру “Скрябіна” (фото) 30.05.2018

У Харкові з’явився мурал, присвячений загиблому лідеру “Скрябіна” (фото)

На фасаді будинку в Харкові з’явився портрет українського музиканта Андрія Кузьменка, більш відомого як Кузьма Скрябін, який загинув у 2015 році.

Мурал розташований на бічному фасаді будівлі, яке знаходиться недалеко від Харківської філармонії на вулиці Римарській, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У квітні стало відомо, що мурал, присвячений Кузьмі Скрябіну, почне малювати творча група Kailas-V. За словами міського голови Геннадія Кернеса, для своєї роботи художники обрали фотографію, зроблену під час харківської фотосесії Кузьми. А сам портрет буде виконаний в фотореалістичному стилі.


Нагадаймо, за книгою Кузьми Скрябіна “Я, Побєда і Берлін” знімуть фільм. Вона була видана в 2006 році і стала літературним дебютом співака. В основі повісті — пригоди з життя самого Андрія Кузменка, який 2 лютого 2015 року загинув у дорожньо-транспортній пригоді в Дніпропетровській області.

Мати співака має підозру, що смерть Кузьми може бути не випадковою.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/30/u-harkovi-z-yavyvsya-mural-prysvyachenyj-zagyblomu-lideru-skryabina-foto/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция