Are You New User

Серце вечірнього Київа: ці фотографії змусять вас закохатися у столицю 05.06.2018

Серце вечірнього Київа: ці фотографії змусять вас закохатися у столицю
Романтичні години улюбленого міста
Вінницький фотограф Артур Покорський показав на знімках красу вечірнього Києва.

"Вважаю, ввечері знімки більш атмосферні. У Києві був на зйомці, і після неї вирішив зробити кадри столиці. Я люблю репортаж, тому хотів зняти щось нове ", — розповідає Gazeta.ua Артур.

Тут квіткарки сидять біля своїх букетів, наначе біла вівтаря, закохані парочки обіймаються на фоні майданівських фонтанів, а споруда Міністерства закордонних справ виглядає містичним привидом радянського монументалізму. Вуличні музиканти, головні вулички Хрещатику та звісно ж старий фунікулер. Все, як ми любимо у Києві.

"Знай.ua" нагадує, що чоловік перетворив свою квартиру на вівтар СРСР. У мережі показали, як у невеликій кімнаті багатоповерхового будинку, Дмитро Бакаєв, її власник, одягає сорочку в клітинку і смішні величезні окуляри - такий наряд був популярний у радянські часи в 70-80 роки. Про це повідомляють ЗМІ.

"Крій на сорочці дуже грубий, — скаржиться Бакаєв, — весь час натирає шию. І окуляри так і норовлять впасти з носа. Але що поробиш, мій одяг — частина образу", — розповів Дмитро.

Дмитро Бакаєв проводить екскурсії. Чоловік збирає речі, які були в Радянському Союзі дефіцитом і облаштовує ними кімнату. За його задумом, атмосфера нагадує квартиру заможного радянського дипломата або моряка.

"Знай.ua" також нагадує про недалекі та спокусливі части радянської аеробіки.

Колись аеробіка увірвалася в наше життя, щоб змінити його назавжди. Увірвалася, треба сказати, багато в чому завдяки актрисі Джейн Фонді. Саме вона випустила десятки касет, на яких модель в компанії інших красунь живописно потіла в гетрах у залі.

І якщо жінки вбачали в аеробіці можливість привести себе у форму до пляжного сезону, то чоловіки, будучи реалістами і розуміючи, що їх вже ніщо не приведе в форму, просто милувалися цими чудовими відео.

І таки було чим: дівчата в облягаючих трико виглядали дуже привабливо і досить еротично. От чоловіки і любувались аеробікою, доки дружини їхні стояли по чергах в магазинах.

Аеробіка з’явилася на радянському телебаченні аж в 1984 році. Називалася вона, правда, інакше — ритмічна гімнастика, але суть від назви не залежала. Красиві дівчата в гарній формі стрибають під динамічну музику. Тоді ж, в 1980-і, в СРСР з’явилася приказка: "Чоловік в житті повинен зробити три речі: посадити дерево, побудувати будинок і подивитися хоча б одне відео з аеробікою".Джерело статті: “https://znaj.ua/events/serce-vechirnogo-kyyiva-ci-fotografiyi-zmusyat-vas-zakohatysya-u-stolycyu”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция