Are You New User

Грузія розірвала дипломатичні відносини з Сирією 06.06.2018

Грузія розірвала дипломатичні відносини з Сирією

Першого червня дипломатичним представництвам Сирійської народної республіки в Організації Об’єднаних Націй і Арабській Республіці Єгипет офіційно передана нота міністерства закордонних справ Грузії в зв’язку з розривом дипломатичних відносин між двома країнами.

Про це йдеться в заяві МЗС Грузії, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Як заявляють у відомстві, що сирійський режим прийняв незаконне рішення і в результаті тиску з боку Російської Федерації встановив т.зв. дипломатичні відносини з російськими окупаційними режимами в Сухумі і Цхінвалі.

У документі зазначається, що 29 травня 2018 року “сирійський режим прийняв незаконне рішення і під тиском Російської Федерації, ігноруючи фундаментальні норми і принципи міжнародного права встановив т. Н.” Дипломатичні відносини “з режимами Сухумі і Цхінвалі”.

“У зв’язку з цим, на підставі постанови уряду Грузії від 31 травня 2018 року, грузинська сторона припинила дію угоди” Про дипломатичні відносини між Республікою Грузія та Арабською республікою Сирія “, – заявляє МЗС.


Нагадаймо, Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією після того, як вона здійснила військову агресію проти грузинської держави в серпні 2008 року.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/06/gruziya-rozirvala-dyplomatychni-vidnosyny-z-syriyeyu/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция