Are You New User

Заради перемоги на виборах, Петро Порошенко наказав залучити Калетника до агітації 06.06.2018

Заради перемоги на виборах, Петро Порошенко наказав залучити Калетника до агітації

За рік до виборів команда штабу Петра Порошенка почала загравати з консервативним електоратом. Вже почалася робота з регіонами. Результат на виборах президенту мають забезпечити впливові депутати-мажоритарники, які за свою роботу отримають гарантії підтримки на наступних парламентських виборах.
На Вінниччині один з таких ВІП-агітаторів – Григорія Калетник, який досі має чималу популярність у районах Вінницької області.
Таким людям, як Калетник віддають у відання цілі області, як це відбулося на Волині чи Хмельниччині, де новим партнерам Порошенка віддали посади голів місцевих облдержадміністрацій. Найближчим часом аналогічні заміни губернаторів варто чекати щонайменше у двох областях: Чернігівській та Чернівецькій. Скоро – і Вінницької, схоже.
Порошенківцям треба покрити всі округи. І вони зараз над цим працюють. Фактично, уже зараз у них є попередні домовленості фактично по всіх округах: «Петро, як завжди, попризначав по кілька людей на одну роботу. Він зіштовхує людей, щоб подивитися, хто витягне».
Вінничанин Сергій Чумак, який останнім часом активно протистоїть Калетнику у питаннях земель у Академічному, пише: «Подковьорная політика. Залякав спочатку дід Гріш вінницьких можновладців компроматом і штурмами. І навіть пригрозив створенням республіки із своїм губернатором. Забоялась президентська братія Вінниччини і вирішила дядю Грішу не чіпати. Кримінальні справи в шухляди позасовували. Думали дід вже на пенсію скоро піде. А йому все нейметься. Побачив слабкість і давай наживатись. Навіть "комсомолець" написав про дружні стосунки "діда Гріші і ПОПа". Знов налякались місцеві. Ціле село "під ніж" пустили. Але Агрономічне не здається. Тоді дід Гріша давай "ВОНУ" розігрувати. "- якщо не буде так як я хочу, буду з ВОНОю." Оце страху нагнав на місцевих - вибори ж на носі! І давай Григорію знову "хабарчики" підносити - Брацлавський коледж знищити, землі Чернятинського китайцям віддати, 126 га комунальної землі "подарувати". А дід рже і хотєлок список пише. Що далі? Думаєте такими методами Петро Олексійович вибори виграє на Вінниччині? Помиляєтесь! Чи не помиляєтесь? Може компромат жме?»
Ще раніше Сергій Чумак висловлювався так само радикально: «Любите пазли? Давайте пограємо. Місяць тому, голова ода коровій телефонує Вінницькому міському голові Сергію моргунову і " рекомендує" не чіпати Калетника. Бо дядя Гріша може натворити сепарської біди в області і, навіть, створити нову республіку. Губернатор, натомість, хоче зробити все, щоб Президент Порошенко виграв вибори в області. Саме тому, "наєзди на кума Медведчука Калетника" він категорично не схвалює. Навіть жаліється з цього приводу в Адміністрацію Президента. Певний пул журналістів підхоплює цю тему. А в п’ятницю представник Юлії Тимошенко домовляється з Калетником про "вибори у Вінницькій області". Тепер питання: на кого працює Коровій? На кого працюють "коровійовські" журналісти? Ви склали пазл?».
А пазл простий – Григорій Калетник вже має домовленості із Іваном Кириленком, головою виборчого штабу Юлії Тимошенко. Спеціально, аби закріпити домовленості, Кириленко приїжджав до Вінниці, в університет Калетника.
Тепер черга за Порошенком – що він зможе пообіцяти Калетнику, аби останній підтримав Порошенка, а не Тимошенко на виборах. Схоже, Порошенко обіцятиме Вінниччину.

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция