Are You New User

Білий дім опублікував звіт про медогляд Трампа 19.11.2019

Білий дім опубликвал в Twitter меморандум лікаря, який напередодні провів медогляд президента США Дональда Трампа. З нього виходить, що Трамп вирішив пройти його в Національному медцентрі ім. Волтера Ріда незаплановано, на відміну від попередніх разів.

Memorandum from the President’s Physician pic.twitter.com/yzkjqCBBHc

— Stephanie Grisham (@PressSec) November 19, 2019

У звіті доктора Шона Конлі сказано, що Трамп в рамках щорічної процедури пройшов спрощений огляд. «Незважаючи на деякі припущення, у президента не було болю в грудях, і він не проходив обстеження або лікування якихось невідкладних або гострих проблем [...]. Зокрема, він не проходив ніяких спеціалізованих кардіологічних або неврологічних обстежень», — сказано в меморандумі.

Як пише CNN, меморандум був підписаний після того, як медичний персонал центру не отримав загальне повідомлення про президентський візит, як це робиться зазвичай.

Трамп проходив огляд 16 листопада. Він назвав його «дуже хорошим». Пізніше прессекретарка Білого дому Стефані Грішем заявила, що Трамп «залишається здоровим і енергійним».

  • У всіх публікаціях у Twitter президента США Дональда Трампа з моменту вступу на посаду 20 січня 2017 року нарахували більше слів, ніж в знаменитому 730-сторінковому романі Джеймса Джойса «Улісс».
  • На Кубку заводчиків в Каліфорнії переміг скаковий кінь Covfefe та виграв $1 млн. Коня назвали на честь помилки президента США Дональда Трампа, яка вже стала мемом в американському сегменті Twitter.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/38340-biliy-dim-opublikuvav-zvit-likarya-pro-medoglyad-trampa-vin-spontanno-proyshov-obstezhennya”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция