Are You New User

В Уряді хочуть реформувати державні колл-центри 20.11.2019

Зараз в Кабінеті міністрів працює понад 50 різних колл-центрів


Про це повідомив міністр уряду Дмитро Дубілет.


“Ми почали централізацію колл-центрів і систем опрацювання звернень громадян в органах влади. Я здивувався, коли виявив, що в Кабміні працює понад 50 різних колл-центрів. Майже кожен колл-центр – це купа зайвого дорогого обладнання, а також операторів та їх начальників. Зараз ми стартуємо пілот, щоб забрати на себе комунікації міністерства соціальної політики, Офісу Президента і митниці. Потім протягом року заберемо в єдиний центр все інше”, – заявив міністр.За словами Дубілета, уряд змінює систему мотивації операторів так, щоб вони допомогали громадянам відразу на своєму рівні, а не просто передавали запити далі.


Також планується незабаром запустити підтримку не тільки телефоном чи поштою, а й через месенджери, “тому що так падає вартість обробки одного звернення, а якість зростає”.


“Будемо створювати для операторів віддалені робочі місця, щоб вони могли працювати з регіонів, а не тільки з дорогого Києва”, – додав Дубілет.Джерело статті: “https://golosua.info/2019/11/20/v-uriadi-khochut-reformuvaty-derzhavni-koll-tsentry/”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция