Are You New User

Гімн України на Євро-2020 виконуватиме DZIDZIO 20.11.2019

Український співак DZIDZIO виконуватиме національний гімн перед матчами національної збірної України з футболу на Євро-2020 повідомив футбольний журналіст Ігор Бурбас.

За його словами, Українська асоціація футболу домовилася з українським виконавцем DZIDZIO (справжнє ім’я – Михайло Хома), аби той під час Євро-2020 виконував гімн України перед матчами української збірної.

«УАФ довірила Михайлу Хомі вживу виступати перед кожним матчем збірної на Євро 2020. Це вам не якесь там Євробачення, тут аудиторія значно більша», – написав журналіст у "Твітері".

Дзідзьо — із днем народження! Найбільш душевний виконавець гімну України, голос якого невдовзі почує вся футбольна Європа. Оскільки УАФ довірила Михайлу Хомі вживу виступати перед кожним матчем збірної на Євро 2020. Це вам не якесь там Євробачення, тут аудиторія значно більша.

— Igor Burbas (@iburbas) November 20, 2019

Зазначимо, що 11 жовтня DZIDZIO виконав гімн України перед кваліфікаційним матчем проти збірної Литви. Дивіться відео:

20 листопада стало відомо, що на груповому етапі Євро-2020 збірна України зіграє в одній групі з командою Нідерландів.

Збірна України з футболу пройшла на Євро-2020, перемігши Литву, Португалію і зігравши у нічию з Сербією.Джерело статті: “https://zaxid.net/gimn_ukrayini_na_yevro_2020_vikonuvatime_dzidzio_n1493275”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция