Are You New User

Уряд хоче розробити План оборони України 30.09.2019

Уряд хоче розробити План оборони України
Уряд хоче розробити План оборони України


В уряді планують вдосконалити нормативно-правову базу за стандартами НАТО


Кабінет міністрів України хоче розробити та ввести в дію План оборони України, що визначить низку заходів щодо захисту держави. Про це йдеться у програмі діяльності уряду.


«Буде розроблений та введений в дію План оборони України, що визначить зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, військових, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних та інших заходів щодо захисту держави», — йдеться у програмі.


Окрім того, в уряді планують вдосконалити нормативно-правову базу за стандартами НАТО.


До слова, в Україні почали виготовляти набої калібру 308 Winchester. Зараз виробництво українського виробництва налагоджено на підприємстві «Зброяр», що також постачають до війська гвинтівки UAR-10 (Zboyar Z-10). 308 Winchester – унітарний гвинтівковий набій без закраїни з гільзою пляшечної форми на основі якого був створений військовий набій 7,62×51 мм НАТО.


Нагадаймо, корпорація Roshen закупила за власні кошти і передала до Десантно-штурмових військ Збройних Сил України партію снайперських гвинтівок у кількості 430 одиниць та боєприпасів до них.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/uryad-hoche-rozrobiti-plan-oboroni-ukrajini-628996.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция