Are You New User

Документи Держдепу свідчать про контакти адвоката Трампа Джуліані з де 23.11.2019

Документи Держдепу свідчать про контакти адвоката Трампа Джуліані з де

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані спілкувався телефоном з державним секретарем США Майком Помпео.

Про це йдеться в документах Держдепартаменту, оприлюднені на вимогу організації American Oversight розкрити записи, що стосуються дій Трампа щодо України.

Згідно з документами, Помпео спілкувався з Джуліані 26 та 29 березня. У документах також є електронний лист від 28 березня, в якому йдеться, що саме Помпео був ініціатором дзвінка Джуліані.

Раніше видання TIME із посиланням на три джерела в Республіканській партії повідомило, що Помпео планує піти у відставку для участі у виборах до Сенату від штату Канзас на виборах у 2020 році.

читайте також

  Тіньова політика щодо України та слово з трьох букв: як вплинуть свідчення посла США в ЄС на справу про імпічмент?
  Держсекретар США похвалив роботу Йованович і Тейлора в Україні

Нагадаймо, у США триває скандал щодо ймовірного тиску Трампа на Зеленського.

 • На початку вересня 2019-го інформатор з Білого дому подав скаргу до Конгресу, у якій йшлося, що Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським у липні 2019-го нібито вимагав розслідування у справі компанії Burisma, у раді директорів якої працював Гантер Байден, син конкурента Трампа на виборах 2020, демократа Джо Байдена.
 • У Конгресі США почали розслідування щодо можливих спроб Трампа та його адвоката Рудольфа Джуліані тиснути на українську владу.
 • 24 вересня у Палаті представників США запустили процедуру імпічменту Трампу. Трамп визнав, що під час бесіди із Зеленським згадував про Байдена, але запевняє, що не тиснув на президента України.
 • 25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму липневої розмови Трампа і Зеленського. У ній Трамп просить Зеленського «зробити йому послугу» і «розібратися зі справою», на що Зеленський каже, що наступний генпрокурор буде «стовідсотково його людиною».
 • 13 листопада почались публічні слухання свідків у справі про імпічмент Трампа.
 • 15 листопада експослиня США в Україні Марі Йованович свідчила у Конгресі.

читайте також

  Екс-радниця Трампа назвала вигадкою Росії заяви про втручання України у вибори в США
  «Луценко поширював вигадки, щоб здаватися важливим для США» — що ми дізналися зі свідчень Курта Волкера в Конгресі

Джерело статті: “http://fromua.news/article/6767913/dokumenti-derjdepu-svidchatj-pro-kontakti-advokata-trampa-djuliani-z-de/”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция