Are You New User

В Україні розповіли про перехідне правосуддя для Донбасу 25.11.2019


Перехідний правосуддя в рамках реінтеграції Донбасу буде полягати в розслідуванні тяжких злочинів і забезпеченні захисту прав людини. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

На засіданні відомчої робочої групи по реінтеграції «окупованих» територій розглядався пакет законопроектів в рамках перехідного правосуддя. У Генпрокуратурі запропонували проект основ політики в сфері захисту прав людини і законопроект про захист полонених. У відомстві зазначили, що правосуддя перехідного періоду буде направлено також на залучення винних до відповідальності за вчинення тяжких міжнародних злочинів.

«Фактично, це «дорожня карта», яка застосовується для виходу з конфлікту, подолання його наслідків, досягнення миру, розслідування тяжких злочинів, скоєних під час збройного конфлікту, і забезпечення захисту прав людини», — заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

2 жовтня президент Володимир Зеленський доручив розробити систему перехідного правосуддя для непідконтрольних територій Донбасу і Криму. «Вона повинна включати в себе механізми відшкодування збитку мирним жителям, притягнення до відповідальності злочинців і «реалізації права на отримання правди про перебіг подій конфлікту», — підкреслив Зеленський.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/v-ukraini-rozpovili-pro-perehidne-pravosuddya-dlya-donbasu/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция