Are You New User

Клімкін про Apple із російськими Кримом і Севастополем: Такий бренд не може бути №1, до побачення! 29.11.2019

Клімкін: А слабо відмовитися від Apple?

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін припустив, що компанії Apple в Україні можна було б оголосити бойкот через те, що вона внесла поправки до географічних назв Криму й міста Севастополя, і тепер їх позначають як російську територію.

"А слабо, як кажуть, відмовитися від Apple, якщо вони Крим готові російським визнати? Та й сказати, а ну їх, цих пристосуванців... переходимо на інше, а цей бренд більше не визнаємо. Немає на них [засновника компанії Стіва] Джобса. Такий бренд не може бути №1, до побачення!" – написав Клімкін у своєму "Твітері".


А слабо, як кажуть, відмовитися від Apple, якщо смороду Крим готові російським визнати? Та й сказати, а ну їх, цих пристосуванців... переходимо на інше, а цей бренд більше не визнаємо. Немає на них Джобса). Такий бренд не може бути номером 1, до побачення!

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) November 28, 2019

За словами голови комітету Держдуми з безпеки і протидії корупції Василя Піскарьова, Apple "внесла свої поправки в географічні назви Криму й міста Севастополя" та "узгодила їх із конституцією РФ".

За словами депутата, представники компанії під час зустрічі з ним 27 листопада показали візуальні докази внесених змін.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував Apple за позначення на її картах Криму як частини Росії.

Росія анексувала Крим і Севастополь після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу. У зв’язку з анексією західні країни ввели санкції проти Росії, які кілька разів продовжували й посилювали.

У січні 2015 року Apple заборонила продавати свою продукцію у Криму.

У серпні 2018 року через санкції Apple видалила з App Store додаток сервісу онлайн-бронювання "Суточно.ру". На Крим припадало 22,7% усіх бронювань, які було зроблено через ресурс.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-klimkin-pro-apple-z-rosijskimi-krimom-i-sevastopolem-takij-brend-ne-mozhe-buti-1-do-pobachennja-1463017.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция