Are You New User

Вирішенням конфлікту на Донбасі має займатись парламент, а не президент, – Кузьмін 13.10.2019

Україна є парламентсько-президентською республікою, тож питанням Донбасу має зайнятись саме парламент. Депутати повинні контролювати Мінську групу, зайнятись питанням розведення військ, їздити на Донбас. Окрім того, якщо Володимир Зеленський спілкується з Володимиром Путіним, як і їхні помічники та міністри закордонних справ, це потрібно дозволити робити й парламентарям.


Таку думку в ефірі проєкту «Інтерв’ю з Литвиненко», який вийде сьогодні, 13 жовтня, о 19:10 на телеканалі ZIK, висловив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.


Він підкреслив: Україна є парламентсько-президентською республікою. Тобто, Верховна Рада посідає вище місце, ніж Глава держави. Відтак, питанням Донбасу повинен займатись саме парламент, а не президент.


«Виникає питання: чому проблему миру і війни, проблему Донбасу, віддали на відкуп президенту чи його представнику – Кучмі, або якимось там помічникам? Чому важливе питання війни і миру вирішує хтось, а не парламент?», – дивувався нардеп.


Він переконаний: парламент повинен контролювати Мінську групу та представників України у ній, зайнятись питаннями розведення військ, контролем за ситуацією на Донбасі, застосуванням забороненої зброї.


«Нехай би депутатські групи їздили в Донецьк», – вважає Кузьмін.


До того ж, на його думку, якщо президент України Володимир Зеленський спілкується із президентом РФ Володимиром Путіним, як і їхні помічники та низка міністрів, чому парламент цього не робить?


«Президенту можна, міністрові закордонних справ також можна, а парламентарям ні. Чому ні? Чому спікер парламенту Разумков не зв’яжеться із спікером парламенту російської Держдуми? Чому немає спільних депутатських комісій? Чому б не відновити міжпарламентські зв’язки, не створити спільні групи і не почати контролювати Донбас? Нехай депутати їздять туди разом із представниками ОБСЄ – і російські, і українські, і з Європейського парламенту нехай теж приєднуються. Хочуть американські сенатори? Та заради Бога, хай також приїжджають. Але давайте ми цей конфлікт не залишимо і не віддамо на відкуп Кучмі та ще кільком людям, прізвища яких нам невідомі», – підкреслив Ренат Кузьмін.


Як повідомлялось раніше, президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що президент України Володимир Зеленський не може забезпечити розведення військ і техніки на Донбасі через націоналістів.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/13/vyrishennyam_konfliktu_na_donbasi_maie_zaymatys_parlament_a_ne_prezydent__1667189”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция