Are You New User

Зеленський вивів Кривоноса із двох комісій РНБО, той назвав раду "посміховиськом із клоунами" 30.11.2019

Кривоноса призначив на посаду заступника секретаря РНБО експрезидент Порошенко

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергія Кривоноса з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва й експортного контролю та робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. Відповідний указ оприлюднено на сайті президента 29 листопада.

"Вивести з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Сергія Кривоноса, увільнивши його від виконання обов’язків голови цієї комісії. Увільнити його від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави", – ідеться в тексті указу.

На своїй сторінці у "Фейсбуці" Кривоніс прокоментував новину про своє звільнення.

"Секретар Ради національної безпеки і оборони [Олексій Данілов], якого попередні п’ять років війни не було видно і чути ні на фронті, а ні в тилу, таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть згодом, "новина" прилетіла мені в дорозі. Зрозуміло одне, що немає бажання певних посадовців реалізаціі програми з підвищення обороноздатності України "П’ять кроків", якраз коли ми вийшли вже на фініш. І взагалі – перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько із клоунами", – написав Кривонос.

Він додав, що продовжуватиме працювати на благо України.


https://www.facebook.com/sgkryvonos/posts/586592822166561

7 листопада Кривонос під час круглого столу "Розвиток територіальної оборони України: шляхи і можливості посилення потенціалу" розповів про програму "П’ять кроків". Про це писало видання LB.ua.

"Згідно з указом президента №200, організовано міжвідомчу групу з реалізації програми "П’ять кроків", яка в термін від трьох до п’яти років зробить сильним український народ. На жаль, військово-технічний потенціал ЗСУ наразі недостатній для війни із РФ. Але збройні сили РФ ніколи не зможуть воювати з підготовленим українським народом. Тероборона – другий крок у програмі "П’ять кроків". Інші компоненти програми – організація руху опору, військово-патріотичне виховання молоді, інформаційний опір і довоєнна підготовка населення", – зазначив заступник секретаря РНБО.

За його словами, коли кожен компонент буде реалізовано, в України буде "підготовлений, сильний український народ".

"Ворог розумітиме, що візит на нашу територію коштуватиме одну гривню, а вихід – 100. Тому територіальна оборона – найефективніший шлях підтримки стабільності на території нашої країни. Концепція проєкту закону про територіальну оборону України була опрацьована і пройшла узгодження на міжвідомчих групах, цей документ зараз дописують, і найближчим часом його буде винесено на розгляд комітету Верховної Ради з оборони, безпеки та розвідки і надалі – на розгляд парламенту", – підкреслив він.

Кривонос сказав, що завдання територіальної оборони – у максимально короткі терміни створити надійний поліцейський контррозвідувальний режим на території України.

12 березня експрезидент України Петро Порошенко, який тоді балотувався на другий термін, призначив Кривоноса на посаду заступника секретаря РНБО. Перед цим Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів президента України на користь Порошенка.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-viviv-krivonosa-z-dvoh-komisij-rnbo-toj-nazvav-rada-posmihoviskom-z-klounami-1465316.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция