Are You New User

Ресторатор в Південній Кореї образився за те, що потрапив у список Michelin 01.12.2019

Шеф-кухар і власник ресторану в Південній Кореї Юн Е-гвон подав позов проти укладачів гіда Michelin, тому що вони включили його заклад в свій список, присвячений ресторанам в Сеулі. Е Юн-гвон стверджує, що кілька разів звертався до авторів видання з проханням не згадувати його ресторан у мішленівскому рейтингу, але був проігнорований. Власник також написав укладачам гіда Michelin, коли його ресторан вже включили в список, але заклад звідти не прибрали — саме тому він і вирішив подати в суд.

Е Юн-гвон навчався і працював у ресторанній середовищі в Мілані, а потім повернувся до Сеула, де відкрив ресторан італійської кухні Ristorante Eo. Це заклад закритого типу: щоб до нього потрапити, потрібно заздалегідь забронювати столик. При цьому ресторатор вважає, що в Сеулі є тисячі дуже гідних закладів, а гід Michelin називає однобоким і нездоровим рейтингом і «найжорстокішою системою в світі».

«Включити мій ресторан у корумповану книжку — дифамація проти команди Eo і наших фанатів», — вважає шеф-кухар. Його позов відповідає південнокорейському закону про публічну образу.

Експрес-інформація по країні

Республіка Корея – держава в Східній Азії, розташована на Корейському півострові.

Прапор

Герб

Столиця – Сеул

Найбільші міста: Сеул, Пусан, Інчхон, Кванджу, Тегу, Теджон, Ульсан

Форма правління – Президентська республіка

Територія – 100210 км2 (109-я в світі)

Населення – 51,43 млн чол. (27-я в світі)

Офіційна мова – корейська

Релігія – християнство, буддизм

ІЛР – 0,898 (17-я в світі)

ВВП – $1,410 трлн (13-я в світі)

Валюта – південнокорейська вона

Межує з КНДР

Як повідомляв «Навколо Світу. Україна», це вже другий судовий позов за місяць. Минулого разу на гід Michelin подали в суд через сирного суфле.

За матеріалами Вirdinflight


Джерело статті: “http://povin.com.ua/255597-01-12.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция