Are You New User

Кучугури в 20 см і ожеледь: Україну замете снігом 02.12.2019

В Україні в понеділок, 2 грудня, очікується різке погіршення погодних умов. У зв’язку з цим оголошено I рівень небезпеки, жовтий.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі. Найгірше погода буде в західних регіонах України і Закарпатті. Тут очікується мокрий сніг та його налипання.

На заході України температура повітря досягне +2 градусів вдень і -5 вночі. У центрі і на сході буде до +1, без опадів. Сухо також буде на півдні. Температура повітря досягне +8 градусів.

Новини
Мороз і сніг: синоптики уточнили прогноз погоди на 2 грудня

У Києві понеділок до +1 градуса, без опадів.

"2-3 грудня погіршення погодних умов: вдень 2 грудня в західних, Вінницькій та Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву висотою 3-8 см. 2 грудня о Карпатському регіоні, 3 грудня вночі в центральних і північних областях, вдень у східній частині місцями сильний сніг, утворення снігового покриву висотою 10-20 см; на дорогах країни, крім півдня, ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий) ", – повідомили в Укргідрометцентрі.

Кучугури в 20 см і ожеледь: Україну замете снігом
Кучугури в 20 см і ожеледь: Україну замете снігом

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше народний синоптик дав прогноз погоди на Новий рік. Він пообіцяв справжню зиму.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Прогноз погоди" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/kuchuguri-v-20-sm-i-ozheled-ukrainu-zamete-snigom.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция