Are You New User

Тендер, на якому нардеп Шевченко “нагрів” 70 млн, Яценюк назвав прозорим 02.12.2019


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк проінспектував хід виконання ремонтних робіт на дорозі державного значення Львів-Івано-Франківськ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

Це основний проект, це практично будівництво нової дороги 130 км Львів-Івано-Франківськ. Вже завершено 40 км і це буде одна, єдина, нова, якісна дорога. Тендер, який проводився, показав, що якщо проводити прозорі тендери, то за дивним збігом обставин вартість одного кілометра крепко дешевшає, – сказав Яценюк.

Нагадаємо, ремонтом дороги державного значення займається фірма ТОВ “ПБС”, яка належить народному депутату від Івано-Франківська Олександру Шевченку. В ході торгів “ПБС” запропонувала вартість робіт на 70 млн гривень більше, ніж конкуренти. Та це не завадило фірмі нардепа виграти конкурс.

Прем’єр Яценюк висловив сподівання, що парламент якнайшвидше ухвалить законопроект про формування дорожнього фонду. За цим законом, акциз від імпортних нафтопродуктів повинен іти цільовим способом безпосередньо в дорожній фонд і ділитися 60 на 40. 60% – загальнодержавні дороги, 40% – дороги місцевого значення.


Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция