Are You New User

Політолог пояснив, у чому головний сенс зустрічі тет-а-тет Зеленського з Путіним 03.12.2019

Особиста зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна в рамках «Нормандської зустрічі» не принесе ніякого результату. Її можна розглядати тільки в комплексі, в контексті всіх переговорів, які відбудуться 9 грудня в Парижі. Про це в коментарі InfoResist заявив політолог Володимир Фесенко.

«Це знайомство, спроба обох – і Зеленського, і Путіна – вплинути один на одного, промацати один одного, наскільки візаві по переговорах готовий йти на якісь компроміси. Саме в цьому полягає головний сенс зустрічі», – пояснив Фесенко.

Також політолог додав, що команда Зеленського готується до зустрічі з Путіним протягом останніх трьох тижнів.

«Перевага Зеленського в тому, що він не боїться ризикувати. А ризики цієї зустрічі, звичайно, є. Путін – це Путін. Але якщо виходити з того, що деякі депутати вважають Зеленського непідготовленим, тоді взагалі треба відмовитися від усіх переговорів», – розповів Володимир Фесенко.

Нагадаймо, раніше голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним і «віч на віч».Джерело статті: “http://povin.com.ua/256255-03-12.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция