Are You New User

У Вашингтоні почалися нові слухання у справі про імпічмент Трампа 05.12.2019

<p>Сьогодні виступлоять чотири експерти в законодавчій сфері</p> — У Вашингтоні почалися нові слухання у справі про імпічмент Трампа

Сьогодні виступлоять чотири експерти в законодавчій сферіГолова юридичного комітету заявив, що адміністрація Трампа створює безпрецедентні перешкоди для розслідувань


У Вашингтоні почалися слухання в юридичному комітеті палати представників США, присвячені процедурі імпічменту президента США Дональда Трампа.


Про це повідомляють американські ЗМІ.


Сьогодні виступають чотири експерти в законодавчій сфері. Вони повинні допомогти комітету визначити, чи можна пред’явити Трампу звинувачення, що тягнуть за собою імпічмент, на підставі його бесіди з президентом України Володимиром Зеленським.


Голова юридичного комітету демократ Джеррі Надлер заявив, що адміністрація Трампа створює безпрецедентні перешкоди для розслідувань, які проводяться щодо президента.


«В ході процедури імпічменту в 1974 році президент Ніксон передав десятки записів. У 1998 році президент Клінтон здавав аналіз крові. Президент Трамп, навпаки, відмовився надати хоч один документ і наказав всім свідкам не давати свідчення», — заявив Надлер.


Республіканець Даг Коллінз дорікнув демократам у тому, що вони намагаються під будь-якими приводами організувати імпічмент Трампа.


Напередодні представники демократичної партії США в Комітеті з питань розвідки Палати представників Конгресу затвердили звіт про процедуру імпічменту президента США Дональда Трампа.


У документі зазначається, що Трамп використовував владу для тиску на Україну.


Натомість звіт конгресмена Шиффа у Білому домі назвали «маячнею блогера».


Раніше республіканці оприлюднили звіт на 123 сторінках, у якому відкинули демократичні звинувачення президента США Трампа, що лежать в основі розслідування з імпічменту глави Білого дому.


До слова, Білий дім повідомив юридичний комітет Палати представників, що не братиме участі у розслідуванні щодо імпічменту в середу, але не виключає своєї участі в майбутніх слуханнях.


Читайте також статтю:

  • «Українагейт» та імпічмент Трампа. Усі фігуранти і в чому їх звинувачують


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/u-vashingtoni-pochalisya-novi-sluhannya-u-spravi-pro-impichment-trampa--644538.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция