Are You New User

У Чернівцях п’яний водій пропонував поліцейським хабар (фото) 05.12.2019

У Чернівцях п’яний водій пропонував поліцейським хабар (фото)

У Чернівцях п’яний водій пропонував поліцейським хабар.

Про це повідомляє БУковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу патрульної поліції у чернівецькій області.

Ввечері, 4 грудня, у Чернівцях водій пропонував хабар поліцейським у розмірі 100 доларів.

"Учора ввечері за порушення правил дорожнього руху поліцейські зупинили транспортний засіб Opel Combo. Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення патрульні помітили, що у водія присутні характерні ознаки алкогольного сп’яніння", — йдеться у повідомленні.

Під час оформлення адміністративних матеріалів за порушення, чоловік зізнався, що вживав алкоголь та почав пропонувати неправомірну вигоду інспекторам.

На неодноразові зауваження не реагував і продовжував наполягати на своєму. Та, навіть, попри всі попередження про кримінальну відповідальність, чоловіка це не зупинило і водій вирішив кинути кошти у службовий автомобіль патрульних.

Інспектори одразу викликали слідчо-оперативну групу, оскільки за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, передбачено кримінальну відповідальність згідно зі статтею 369 Кримінального Кодексу України.

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/kryminal/item/52946-у-чернівцях-пяний-водій-пропонував-поліцейським-хабар-фото.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция