Are You New User

Рада не підтримала обрання Ясько новою головою комітету зовнішньої політики 05.12.2019

ЗМІ повідомляли, що Ясько програла внутрішні праймеріз

5 грудня Верховна Рада не підтримала обрання депутатки від "Слуги народу" Єлизавети Ясько ново головою комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва замість депутата Богдана Яременка, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

За призначення Ясько проголосувало лише 186 нардепів за необхідних 226.

Постанова №2534 також передбачала звільнення Яременка, отже, він залишається головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

За інформацією "Української правди", фракція "Слуга народу" провалила голосування, оскільки більшість у фракції підтримує на цю посаду кандидатуру Галини Михайлюк. Однак Офіс президента і керівництво фракції нібито затвердили Ясько. За призначення Ясько проголосувало лише 174 нардепи від цієї фракції, 26 утрималися, 35 не голосували, 12 були відсутніми.

Фракція "Слуга народу" вирішила обрати замість Яременка іншого голову міжнародного комітету Ради через секс-скандал.

2 грудня нардепка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук повідомила, що замість нього фракція обрала Ясько. За даними LB.ua, вона програла внутрішні праймеріз. Серед усіх кандидатів найбільшу підтримку (27%) здобула Михайлюк.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rada-ne-pidtrimala-obrannja-jasko-novoju-glavoju-komitetu-zovnishnoji-politiki-1478109.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция