Are You New User

Зеленський зустрівся з учасниками Евромайдана 06.12.2019

Зеленский встретился с участниками Евромайдана

Активісти розповіли президенту про початок Майдану, про свої мотиви участі в протестах, які переросли в революцію.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з колишніми студентами, які організували Євромайдан, і постраждалими в центрі Києва в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, повідомила прес-служба глави держави ввечері 5 грудня.

“Мені завжди було цікаво, чим зараз займаються люди, з яких це все почалося. З яких почалася революція”, – зауважив Зеленський.

Активісти розповіли главі держави про початок Майдану, про свої мотиви участі в протестах, які згодом переросли в революцію Гідності.

Запрошені на зустріч обговорили із Зеленським розслідування злочинів проти учасників Евромайдана. Президент пообіцяв, що розслідування по справах Майдану будуть завершені, а винні будуть сидіти в тюрмі.

Активісти закликали президента на зустрічі в “нормандської четвірки” в Парижі не погоджуватися на вибори в Донбасі “під дулами автоматів”.

Зеленський подякував евромайдановцев за підтримку і запевнив, що не зрадить інтересів України. Глава держави висловив подяку присутнім за згоду на зустріч і зазначив, що це для нього велика честь.

Нагадаймо, раніше блогер Анатольий Шарій і колишній міністр Олена Лукаш, почали публікації про реальних “героїв” Небесної сотні.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/257052-06-12.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция