Are You New User

"Антиросійський серіал": прем’єр-міністр РФ знайшов змову в допінговому скандалі 06.12.2019

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв прокоментував допінговий скандал 9 грудня, напередодні ухвалення остаточного рішення щодо санкцій проти РФ.

"Все, що пов’язано з цим скандалом, нагадує мені нескінченний антиросійський серіал. Ухвалили рішення, покарали, відсторонили. Потім десь засвербіло, вирішили ще раз подивитися всі списки, проби, раптом щось не помітили. Піддати тих, хто вже відповідав, подвійній відповідальності, та ще й у ряді випадків поширити відповідальність на спортсменів без урахування їхньої провини", – цитує слова Медведєва агентство Чемпіонат.

Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв

Шахти.SU

Новини
Понад 40 росіян: названі спортсмени, причетні до допінг-скандалу

Він також визнав, що Росія "грішна", але поскаржився і на те, що інші держави теж не святі, вказавши на політичні мотиви в діях міжнародної спільноти.

"Ми маємо й надалі проводити роботу, спрямовану на боротьбу з допінгом у нашій країні, тому що тут ми грішні. А інші країни що, безгрішні? Ось це найбільше дратує. Але чомусь вони їх ховають під стіл, а нас постійно розмотують. Очевидно, що це пов’язано з політичною ситуацією", – додав Медведєв.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Всесвітня антидопінгова організація (WADA) виявила нові деталі у російському скандалі.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/antirosijskij-serial-premer-ministr-rf-znajshov-zmovu-v-dopingovomu-skandali.htm”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция