Are You New User

Російський суд продовжив арешт кримському політв’язню Олегу Приходьку 07.12.2019

Київський районний суд анексованого Сімферополя продовжив на два місяці (до 10 лютого) арешт кримського активіста Олега Приходька, якого російська влада звинуватила у підготовці теракту. Про це повідомляють «Крим.Реалії» із посиланням на адвоката Приходька.

«Олег Аркадійович заявив, що проти нього застосовували норми IV женевської конвенції. Заявив, що весь суд, на його думку – це військовий злочин, і його буде розслідувати Міжнародний суд. Він наполягає на тому, що всі справи щодо нього є політичними», – розповів Назім Шеіхмамбетов.

За його словами, засідання суду проходило в закритому режимі й рідних активіста на нього не пустили.

Нагадаймо, Приходько був затриманий 9 жовтня 2019 року, після обшуку в його будинку в селищі Оріхове Сакського району. ФСБ Росії звинуватила кримчанина в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин. 31 жовтня підконтрольний РФ Верховний суд Криму залишив Приходька в СІЗО щонайменше до 10 грудня.

8 лютого 2019 року співробітники ФСБ обшукували будинок Приходька в селі Оріхове. Тоді у нього вилучили українську символіку, прапори партії «Свобода», червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку і домашні CD-диски. Портрет Бандери перевіряли на екстремізм.

Історія кримського «бандерівця».
Його називають другим Володимиром Балухом.
Олег Приходько живе в Криму й не визнає анексію. Через це до нього часто навідуються російські силовики.
А він – не змінює свої погляди й не тікає. Бо його рідна земля – Україна.

Відео — @krymrealii pic.twitter.com/tK8Sp9BowP

— Радіо Свобода (@radiosvoboda) 3 березня 2019 р.

Крім того, в червні 2019 року Приходька оштрафували на 2 тисячі рублів через український прапор в його дворі. Його визнали винним за статтею «пропаганда чи публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки».


Джерело статті: “https://zaxid.net/rosiyskiy_sud_prodovzhiv_aresht_krimskomu_politvyaznyu_olegu_prihodku_n1494198”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция