Are You New User

Погода на Київщині та у столиці 7-го грудня 08.12.2019

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 7 грудня очікується ясна та морозна погода. Ртутні стовпчики термометрів за вікном покажуть -4⁰…-3⁰ вночі, а вдень +1⁰…+3⁰. Без опадів. Пориви вітру до 5 метрів за секунду


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) вночі буде морозно -4⁰…-3⁰, а вдень тепліше +1⁰…+3⁰.Протягом дня ясно та без опадів. Швидкість вітру 4-5 метрів за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) у суботу стоятиме також ясна погода. Вночі температурні показники опустяться нижче 0⁰ та будуть становити -4⁰…-2⁰, а вдень повітря прогріється до +1⁰…+3⁰. Без опадів.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у "Фейсбуці".


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) сухо та вітряно. Температура повітря коливатиметься в межах -4⁰…-3⁰ вночі та +1⁰…+3⁰ вдень. Вітер південний з швидкістю 3-4 метри за секунду.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери будуть +1⁰…+3⁰ вдень та -4⁰…-2⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південно-західний з поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря -4⁰…-2⁰ вночі, а вдень +1⁰…+2⁰.


У Києві в суботу також без опадів. Температура повітря буде +2⁰…+3⁰ вдень та -4⁰…-2⁰ вночі. Протягом дня ясно.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/12/06/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-7-go-grudnya/”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция