Are You New User

Лавров прокоментував "шпигунське гніздо" у Франції 08.12.2019

Лавров прокоментував інформацію про російську шпигунську базу у Франції

Глава міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров прокоментував статтю від газети Le Monde про те, що у Франції в Савойї розміщене російське "шпигунське гніздо", пише "Інтерфакс".

Лавров підкреслив, що газета зазначила, що не виявила слідів шпигунської діяльності в регіоні.

Le Monde 4 грудня написала, що західні спецслужби склали список із 15 російських шпигунів, які, ймовірно, займалися вбивствами. Також газета зазначила, що в департаменті Верхня Савойя була резервна база російських агентів, яку використовували для проведення операцій по всій Європі.

Як пише Le Monde, деякі з цих шпигунів, найімовірніше, були причетні до замаху на ексофіцера російської розвідки Сергія Скрипаля та його доньку Юлію в березні 2018 року в Солсбері.

У жовтні газета The New York Times написала про секретний підрозділ ГРУ під назвою "частина 29155", який діє в Європі на постійній основі і спеціалізується на зборі даних, вбивствах, диверсіях, підривах. За даними видання, штаб-квартира відділу розташована у Москві, її командир – генерал-майор Андрій Авер’янов.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-lavrov-prokomentuvav-shpigunske-gnizdo-u-frantsiji-1478391.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция