Are You New User

Майдан-3? - Тепер все залежить від Зеленського: На Банковій активісти акції "Ні капітуляції!" ставлять намети та бочки для обігріву, покришок поки не видно 08.12.2019

Наразі під ОПУ фіксується кілька тисяч мітінгарів, народ прибуває...

В ході " під вечір частина активістів рушила на Банкову. Активісти встановили кілька наметів і мають намір лишитися на ніч, повідомляють з посиланням на "Українську правду"

О 19:00 стартував мітинг "Варта на Банковій". За півгодини до початку акції активісти хотіли поставити сцену навпроти будівлі ОПУ, але їм завадили правоохоронці. Також поліція не впустили фуру з табличкою "Телебачення України", всередині якої перебуває каркас для шатра.

Пізніше активістам вдалося встановити кілька шатрів і наметів. Також принесли бочки і генератори. Поліція не втручається.

За оцінкою кореспондента УП, на Банковій близько 2 тисяч людей, але люди постійно прибувають.

Акція приурочена до саміту Нормандської четвірки у понеділок, де ймовірно президент Володимир Зеленський зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Організатори й активісти хочуть попередити українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках Нормандського саміту.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/maidan-3--teper-vse-zalezhyt-vid-zelenskoho-na-bankovii-aktyvisty-aktsii-ni-kapituliatsii-stavliat-namety-ta-bochky-dlia-obihrivu-pokryshok-poky-ne-vydno-306696.html”

Последнее от

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция