Are You New User

Путіна в Парижі цікавило виключно газове питання 10.12.2019

Чи буде нова зустріч через чотири місяці? Швидше за все, ні — Путіна в Парижі цікавило виключно газове питання
Чи буде нова зустріч через чотири місяці? Швидше за все, ні


Зеленський хотів продемонструвати внутрішньому українському середовищу, що він не боїться Путіна


Путіна в Парижі цікавив не «статус кво» на Донбасі, не реалізація Мінських угод, а виключно питання газу і його транзит через Україну. Саме тому він приїхав на зустріч, а не тому, щоб щось зрушити з мертвої точки у врегулюванні ситуації. «Заморозка» Донбасу його повністю влаштовує.


Зрештою, кінцевою метою Кремля є навіть не федералізація України чи визнання офіційним Києвом ОРДЛО. Це — гра на публіку. Бо основне завдання — через постійну воєнну агресію послаблювати Україну як державу, яку «хоч тушкою, хоч чучелом» можна затягнути в орбіту «русского міра» і позбавити права суб’єктності.


Що стосується Зеленського, то його цікавив сам факт зустрічі з Путіним. В першу чергу, щоб продемонструвати внутрішньому українському середовищу, що він не боїться ВВП. Це частково вдалося. Хоча сама по собі ця зустріч з самого початку була беззмістовною. Оскільки у України і Росії — абсолютно протилежні геополітичні і світоглядні цілі.


Чи буде нова зустріч через чотири місяці? Швидше за все, ні. Бо це ми вже раз проходили, коли було доручення радникам президентів напрацювати «дорожню карту» по урегулюванню ситуації з датами і термінами реалізації. Ця карта була підготовлена. Але ніким так і не ратифікована. Бо, повертаючись до початку написаного, інтерес Росії полягає не в цьому.


Читайте також: От і побачились. З чим повертається Зеленський із Парижа

Джерело: блог Віктора Шлінчака


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/victorshlinchak/putina-v-parizhi-cikavilo-viklyuchno-gazove-pitannya-645812.html”

Последнее от

Похожие материалы (по тегу)

Другие материалы в этой категории:

Проишествия

Редакция